Gormek Istedigin Yerde
Senden baskasi da varmis, bak baskasinda da atti kalbim heyecanli heyecanli... Bak onu gorunce de utandim,sustum, bakamadim gozlerine... Sen degilmissin kalbimin muhurlu sahibi..Kim oldugu ne fark eder ki sen degilsin ya benim icin bu onemli..Bian icin,kisa bir an icin, bile olsa "o" vardi yanimda; "o"nu gordum gozumu kapadigimda. .
Kaynak: ReformTürk http://www.reformturk.com/ask-sevgi-ve-evlilik/9925-gormek-istedigin-yerde.html#post15117
Ama takvim yapraklari yanlis zamani gosteriyordu cunku ikimizde gec kalmistik birbirimize. O da benim gibiymis meger;gozunu actiginda beni, kapadiginda kalbindekini goruyormus.. Dedim ya yalnis zamanda sIkistirildik akreple yelkovan arasina.. SAKLI GOZYASLARININ USTUNE GULUCUK ORTULMEZMIS. .KALP UNUTMAZ,HAYALLER YIKILAMAZMIS MEGER.. ARKANA SAKLDIGIN SEVDALARLA EVCILIK OYNANMAZMIS MEGER.. GIDENE DUR DEMEK DEGIL,GITMIS OLANA DON DEMEK KOYARMIS MEGER..
Yaa sevdigim ben de tek degilmisim be alemde sen de..Bizi yanlis zamn ve mekana yazan kader yazilmisiligin verdigi aciyi onlardan da cikariyormus meger..
Baslamadan bitti;bir ruzgar gibi esti ve gecti. Gel diyemedigim sevdaya haksizlik yapamayan yalniz ben degilmisim.. Ama olsun!! Ben bisey ogrendim ki ne gec kalmisim ASK' a, ne de erkenmis yeni bir baslangica.. Benim tek yanlisim sende tutuklu kalmammis, tek hatam gozlerinde vuslati beklemem kirpiklerinde parmakliklari gormemmis.. Ben sensiz de varmisim.. Gun af gunu sevdigim, gun altin hizmayi cikarma gunu, duvarlari yalayan dalgalara inat balik olma gunu okyanuslarda. .
Seni sevdim.. Dogru! seni senden daha cok sevdim. Sana ben dort sene verdim ama olsun yine de guzeldi.. -doktugum gozyaslarimi baskalari dondurcek olsa da gulucuge, bu sen olmayacak olsan da guzel be sevdigim..- Onemli olan ASKmis.. Onemli olan takvimlerde yalnizligi degil baskalarini gorebilmekmis. . Baskalarini hayal etmek yerine dogru yone bakabilmeyi ogrenmekmis hayatin en buyuk gercegi..
Bir tesekkur borcum var o gence.. -bana bi anlik mutlulugu tattiran, kiskanilmanin tuhaf hazzini hissettiren. sahiplenmenin verdigi buyuk heyecani hediye eden kalbi de kendi gibi yakisIkli kendi gibi yakisIkli bu dev cocuga.. -Takvimin yanlis zamanda attigi yapragiydi bizi ayni yola surukleyen.Ama icimizde baska yollarin ulasilmamis sonlari varmis,baslanmadan bitmeliymis meger bu ask. Imkansizlik her askin kaderiymis meger..Bir anlik kaptirmaymis ruhunu tanimadigin birine meger unutmak denilen sey.. Ama olmazmis iste!! bazi seyler unutulmak icin degil acisini her daim hatirlamak icin hediye edilmis yazimiza..Ama bir de borcum var "o"na.. Ben yapamadim,diyemedim ki sevdim ben de kalbim baska birisinde..
Bir yakamoz vaktiydii
Ona sirtimi dondugumde rastladim sana..
Denizde balik olmakken amacim
Zamana oyuncak olmusum meger..
Akreple yelkovan yanlis zamanlara saklamislar seni..
Gozlerin baskasini hayal ederken
Beni gormesin sakin..
Ben yalniz gunlerde de gunes acmaktayim..

bana kendimi tekrar hatirlatana. ..