AYRANCI YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU 20…- 20.. EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BEDEN EĞİTİMİ DERSİ SENE SONU ZÜMRE ÖĞRETMENLERİ TOPLANTI TUTANAĞI

Toplantı Tarihi :.../.../20..
Karar No :3
Toplantı Saati :15.00
Toplantı Yeri :Spor Odası
Kaynak: ReformTürk http://www.reformturk.com/beden-egitimi-dersi/57163-beden-egitimi-yil-sonu-zumre-raporu.html#post116618
Toplantıya Katılanlar : Zümre Başkanı ……………………………………
Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan KAYA

GÜNDEM

1. Açılış ve yoklama
2. I.ve II. Dönem başındaki zümre toplantılarında uygulanmak üzere alınan kararların ele alınması
3. Sportif Faaliyetlerin değerlendirilmesi
4. Yıllık ve Günlük Planların değerlendirilmesi
5. Ölçme ve değerlendirme
6. Gelecek yıla dönük olarak alınması uygun görülen tedbirlerin görüşülmesi
7. Dilek –temenniler ve kapanış

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

1. Toplantı Zümre Başkanı ……………başkanlığında yapıldı ve toplantıda Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan KAYA’nın hazır olduğu görüldü.

2. I. Ve II. Dönem başındaki zümre toplantılarında uygulanmak üzere alınan kararların eksiksiz uygulandığı tespit edilmiştir.

3. Okulumuz 2007-2008 Eğitim-Öğretim yılında il içinde yapılan yarışmalara Küçüklerde Futbol(ERKEK), Badminton(KIZ-ERKEK) ve Satranç(ERKEK), Yıldızlarda ise Futbol(ERKEK), Badminton(KIZ-ERKEK), Güreş(ERKEK), Masa Tenisi(KIZ-ERKEK), Voleybol(KIZ), Kros(KIZ-ERKEK) ve Satranç(ERKEK) branşlarında katılmış ve bu yarışmalar sonunda Küçükler Badmintonda il 1.si-Türkiye 12.si, Yıldızlar Güreşte
35 kg. ve 38 kg. da il 1.si 38 kg Türkiye gruplarında grup 5.si, Badmintonda il 2.si, Futbolda il 4.sü olarak okul tarihinde önemli derecelere imza atılmıştır. 2008-2009 eğitim-öğretim yılında da yapılan faaliyetlere okulumuzun imkanları dahilinde katılmasına ve bu sene derece alınamayan branşlarda görülen eksikliklerin giderilerek daha iyi dereceler alınmasına karar verilmiştir.

4. Beden Eğitimi dersi yıllık ve günlük planları Beden Eğitimi dersi öğretim programına göre hazırlanmıştır ve planda yer alan bütün konular amacına uygun olarak işlenmiştir.

5. Beden eğitiminde ölçme ve değerlendirme yapılırken öğrencilere sene başı zümrede alınan karara göre her dönem için 2 uygulama sınavı notu,2 ders içi performans notu,1 performans görevi notu verilmiştir. Proje ödevi sadece bir dönemde isteyen öğrencilere verilmiş ve ölçme ve değerlendirme konusunda hiçbir eksiklik görülmemiştir.

6. Gelecek yıla yönelik olarak spor kulübünün eksikliklerinin giderilmesine alınanların sene başında bakım ve onarımının yapılmasına karar verilmiştir.

7. İyi dilek ve temennilerle toplantı sona ermiştir.

Gökhan KAYA

Beden Eğitimi Öğretmeni Zümre Başkanı

UYGUNDUR.

…./…./ 2008

Okul Müdürü
alıntıdır