Giriş

REFORMTÜRK 17. YIL

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    yoLcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    bartın
    Tecrübe Puanı
    67

Standart Şeytanın Yaptığı

Birgün şeytan koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenler çıkmış.Bir kuzu görmüş.Kuzunun boynunda bir ip varmış.Şeytan ipi çıkarmadan sadece biraz gevşetmiş.:kuzu ipinin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış.ve duvarda bulunan aynada kendini görmüş.Bir toslamış aynayı kırmış.Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş.Kendi kendine;Ben şimdi burayı nasıl temizleyeceğim? Evin beyi bunu duyunca beni kovar.demiş ve kuzuya bir tekme atmış.kuzu merdivenlerden düşünce ,ip kısa gelmiş ve boynunu sıkıp, kuzuyu öldürmüş.Bu sırada evin uşağı gelmiş.Neler olduğunu sormuş hizmetçi anlatınca .bunu nasıl yaparsın ?bey şimdi ikimizide kovacak o kuzu onun için çok değerliydi.demiş.ve hafifçe kadını itmiş.kadın dengesini kaybetmiş ve merdivenlerden düşüp boynunu kırmış.Gürültüyü duyan evin hanımı gelmiş.olanları öğrenince çok sinirlenmiş .Tam uşağı dövmek için üzerine yürüyünce , uşak geri geri giderken merdivenlerden yuvarlanıp ve ölmüş.evin beyi gelipde olanları dinleyince .Belinden silahını çekip hanımını vurmuş.Sonra kendi kendine ''eyvah ben ne yaptım ? bir kuzu , aynanın kırlması ve sevmediğim karım için elimi kana bulamaya, katil olmaya değermiydi?demiş ve silahı başına dayayıp ateşlemiş....

Bu olanları bir köşede seyreden şeytansa , sırıtarak ; '' Ben hiç birşey yapmadım ki , sadece kuzuya acıyarak boynundaki ipi birazcık gevşettim, o kadar...'' diye söylenmiş....

Yer
    güney kore
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Yanıt: Şeytanın Yaptığı

hikaye için teşekkürler şeytan kendisi kötüdür ve yaptığı işlerde kötülüktür onun yapacağı en iyi işte kötülüktür şeytanın işi hep kötülük üzerinedir

selvi boylum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    20

Standart Yanıt: Şeytanın Yaptığı

paylaşım için teşkkürler***

şeytanın bir kötülüğü nerelere kadar geliyor bakarmısınız yaa:(:(