Giriş

REFORMTÜRK 17. YIL

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    **NUR** Beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Konya, Turkey
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Trafik ve İlkyardım 2.DÖNEM Zümre ÖRNEĞİ

[HIDE]

.................... EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI .................................................. ..... İLKÖĞRETİM OKULU TRAFİK ve İLK YARDIM EĞİTİMİ DERSİ II. DÖNEM ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

[/hide][hide]
    TOPLANTI NO : 2
    TARİH : ......

TOPLANTI SAAT : 12:30
    TOPLANTIYA KATILANLAR: ......................(Okul Müdürü )
    ...................... (Ders Öğretmeni)

GÜNDEM:

1.Açılış, yoklama.
    2.Türk Milli Eğitimi’nin genel amaçların okunması.
    Kaynak: ReformTürk http://www.reformturk.com/trafik-guvenligi-dersi/50810-trafik-ve-ilkyardim-2-donem-zumre-ornegi.html#post104076
    3.Trafik ve İlkyardım Eğitimi dersi öğretim programının incelenmesi.
    4.I. Dönem Zümre Tutanaklarının okunup değerlendirilmesi.
    5.I. Dönem başarı değerlendirilmesi.
    6.Planların uygulanması ve eksik yönlerinin görüşülmesi.
    7.Proje ve performans ödevleri.
    8.Dilek ve temenniler, kapanış.

GÜNDEMİN GÖRÜŞÜLMESİ:
    1.2006-2007 eğitim ve öğretim yılının II. Dönemi Trafik ve İlk Yardım dersi zümre öğretmenler toplantısı müdür odasında Okul Müdür Vekili ......................başkanlığında açılış konuşması yapılarak başladı, gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

2.Türk Milli Eğitiminin genel amaçları ......................tarafından okundu ve birinci dönem olduğu gibi bu dönemde de bu esasları derslerin işlenişinde göz önünde bulundurulması gerektiği belirtildi.

3.Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 17.07.2006 tarih ve 312 sayılı İlköğretim Trafik ve İlk Yardım Dersi Öğretim Programı ......................tarafından okundu. Konu ile ilgili gerekli açıklamalar yapıldı.

4.Birinci dönem zümre tutanakları ......................tarafından okundu. Okul Müdürü ...........................: “İkinci dönemde de zümrelerde alınan kararlara uymak konusunda gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.” dedi.

5.I. Dönemin Trafik ve İlk Yardım dersinde öğrencilerin çoğunun başarılı olduğu ders öğretmeni ......................tarafından vurgulandı. Bu dönemde de başarının devamının arzu edildiği ......................tarafından dile getirildi. ......................“8. sınıflarda okutulmakta olan Trafik ve İlkyardım eğitimi dersindeki başarı %70 idi. İkinci dönemde başarıyı daha yükseltmeyi hedefliyoruz.”

6.......................“Birinci dönemde yapılan deneme sınavları ve aşı yapıldığı günler tatil olduğu için bazı aksaklıklar oldu, ancak bu aksaklıklar diğer haftalarda telafi edildi.” dedi.

7.Proje ve performans ödevlerinin birinci dönem zümresinde belirtilen konu başlıkları dâhilinde işlenen konulara göre verileceği ders öğretmeni tarafından belirtildi.

8.2006-2007 Eğitim-öğretim yılının II. Döneminin daha başarılı geçmesini dileyerek Okul Müdürü ......................toplantıyı kapattı.

....................... ......................
    Ders Öğretmeni Okul Müdürü
    [/HIDE]

Tecrübe Puanı
    14

Standart Yanıt: Trafik ve İlkyardım 2.DÖNEM Zümre ÖRNEĞİ

2.dönem zümre arıyorum

merhasan
    Misafir

Standart Yanıt: Trafik ve İlkyardım 2.DÖNEM Zümre ÖRNEĞİ

hani nerde