Giriş

REFORMTÜRK 17. YIL

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    soleil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Tecrübe Puanı
    110

Kızına rekor fiyata tuvalet aldı!

Tuğba ve İlhami Yumak ismini daha önce bir başarı öyküsü ile duymuştuk... Bu kez ise rekor fiyata satın alınan bir İngiliz tuvaleti ile gündeme geldiler...

GENETİK DAHİSİ
    Tuğba Yumak'ın öyküsünü kısaca aktaralım. Bu aile daha öncede medyanın gündemine gelmişti demiştik... Tuğba türban nedeniyle Türkiye yerine İngiltere'de eğitim aldı. Liverpool Üniversitesi Genetik
    Mühendisliğini birincilikle bitirince Türkiye'deki gazetelere haber olmuştu. 15 yaşından beri İngiltere'de eğitim hayatını sürdürüyor. Üniversiteyi bitirmesine rağmen, türban sorunu nedeniyle İngiltere'de kalma kararı aldı.

Tuğba Yumak, başörtülü olduğu için Türkiye'de eğitim göremeyen gençlerden... Türk üniversitelerinin kapılarını kapattığı Tuğba'ya Liverpool Üniversitesi eğitim hakkı tanıdı... Tuğba ise geçen yıl bu üniversitenin Genetik Mühendisliği Bölümü'nü birincilikle bitirdi.
    Kaynak: ReformTürk http://www.reformturk.com/konusuz-konular/43400-kizina-rekor-fiyata-tuvalet-aldi.html#post90613
    KIZINA TUVALET ALDI
    Tuğba Yumak bu kez İngiliz gazetelerine bir tuvalet ile kapak oldu... Aslen Konyalı olan ve bir dönem İngiltere İslam Kültür Merkezi'nin başkanlığını yapan babası İlhami Yumak ona sıradışı bir hediye satın aldı.
    REKOR TEKLİF
    Liverpool kentindeki bir halk tuvaleti açık artırma ile satışa çıkarıldı. Harap haldeki geleneksel tuvalette "Bay" ve "Bayan" yazıları halen orjinal halleri ile duruyor. İhalede tuvalet beklenden 9 kat fazla bir fiyata satıldı.
    Tuvaleti satın alan İlami Yumak oldu... Verdiği fiyat ise tam 90 bin pounda (214 bin YTL...) Yumak, orjinal İngiliz tuvaletini 26 yaşındaki Genetik Mühendisi kızı Tuğba'ya hediye olarak satın aldı.
    İngiltere'deki gazetelere konuşan Tuğba Yumak, babasının böyle bir hediye almasına çok şaşırdığını söyledi.
    Tuğba, "Babam geleceğim için yatırım yapmak istiyordu.
    Kısa vadede bu yapıyı restore edip, kiraya verilmek üzere dükkanlar yapacağım" dedi.

Liverpool'da bu tarz halka açık tuvaletler açık artırma usulü ile satılıyor.

Tuğba Yumak'ın öyküsünü kısaca aktaralım. Bu aile daha öncede medyanın gündemine gelmişti demiştik... Tuğba türban nedeniyle Türkiye yerine İngiltere'de eğitim aldı. Liverpool Üniversitesi Genetik
    Mühendisliğini birincilikle bitirince Türkiye'deki gazetelere haber olmuştu. 15 yaşından beri İngiltere'de eğitim hayatını sürdürüyor. Üniversiteyi bitirmesine rağmen, türban sorunu nedeniyle İngiltere'de kalma kararı aldı.

Yer
    konya
    Tecrübe Puanı
    65

Standart --->: Kızına rekor fiyata tuvalet aldı!

bence güzel bir yatırım...
    para kazandırır:)

**NUR** Beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Konya, Turkey
    Tecrübe Puanı
    100

Standart --->: Kızına rekor fiyata tuvalet aldı!

ilginnçç daahaa neler duyacaaaz:)