Giriş

REFORMTÜRK 17. YIL

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    usbem
    Misafir

Standart Usbem Online İngilizce Eğitim - www.usbem.com

Dünya’da dil öğretimi çok farklı model ve yöntemler ile zenginleşmeye başlamıştır. Özellikle bilgisayarların yaygınlaşması, internetin artık hayatımızın bir parçası olması ve yeni teknolojilerin yardımı ile uzaktan eğitim çözümleri gelişmiş ve İngilizce eğitiminde yeni olanaklar doğmuştur. Günümüzde artık birçok alanda yoğun olarak kullanılan “e-eğitim” yöntemi ile kişilerin bulundukları yerlerde internet üzerinden ve 7 gün – 24 saat Ellis Academic ile yabancı dil öğrenmelerinin veya mevcut bilgilerini artırmalarının mümkün olabileceği görülmüştür.
    Kaynak: ReformTürk http://www.reformturk.com/egitim-ogretim/62722-usbem-online-ingilizce-egitim-www-usbem-com.html#post126721
    USBEM Online İngilizce Eğitim Programı, ABD’nin saygın kuruluşlarından 15 yıldır faaliyet gösteren PEARSON-ELLIS Inc. (English Language Learning and Instruction System) İngilizce Dil Eğitimi Programının, Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri tek Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.
    USBEM Online İngilizce Eğitim Programı ile;
    • Temel düzeyde olanlar için İngilizce okur-yazarlık, orta derecede bilgi sahibi olanları üst seviyelere hazırlamak, bilgisi ileri düzey katılımcılardan yeterli olanların TOEFL, TOEIC, MEPT, CELT veya benzeri sınavlara hazırlanması,
    • Her bir katılımcıyı seviye testine tabi tutarak en uygun kur ve kurs düzeyinde başlatmak,
    • Katılımcılara ilişkin kelime hazinesinin geliştirilmesi, dilbilgisi ve telaffuz kazandırılması, akıcı bir şekilde sohbet edebilme imkânı sunulması, üstün öğrenme yöntemleri kullanılarak katılımcılar için sağlam bir İngilizce kazandırılması amaçlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi ve üyelik için www.usbem.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    Konu usbem tarafından (08.Kasım.2012 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.